Stravovací plány

Spolupráce za Vaší vysněnou postavou probíhá ve třech jednoduchých krocích 

1. krok

Na našem prvním setkání provedeme celkovou diagnostiku těla. Dle Vašich výsledků a požadovaných nároků společně stanovíme cíle, na kterých budeme postupně pracovat.

2. krok

Vyhodnotíme Váš aktuální jídelníček a zároveň Vám předáme nový stravovací plán, který začnete dodržovat. Vysvětlíme Vám vše potřebné.

3. krok

Budeme provádět pravidelné kontroly a úpravy, abychom zajistili viditelné posuny k Vaší vysněné postavě.

Co stravovací plán obsahuje?

Měření složení těla na přístroji InBody 170. Výpočet kalorického příjmu a makroživin. Jídelníček na každý den s jiným jídlem přesně Vám na míru. Nákupní seznam a návod, jaké volit potraviny do diety. Zásady, jak připravovat jídla a jak nakupovat potraviny. Rady ohledně doplňků stravy. Zdravé recepty. Pravidelné kontroly a konzultace.

Dotazník k sestavení osobního nutričního plánu 

K tomu, abychom Vám sestavili jídelníček, je potřeba zjistit, jaké máte aktuální stravovací návyky. Stáhněte a vyplňte dotazník k sestavení osobního nutričního plánu. Dotazník nám předejte osobně na první schůzce, nebo pošlete na e-mail info@doubifit.cz.


Ve všem je rovnováha

Každé malé dítě pozná rozdíl mezi "zdravým a nezdravým" jídlem. My ale takto jídlo nerozdělujeme. Dělíme je na jídla plnohodnotná a nutričně méně hodnotná.

Naučíme Vás, jak balancovat mezi světem dobrůtek a nutričně vyváženými potravinami. Držet dietu, nebo hlídat si váhu neznamená, že musíme démonizovat a nebo zcela omezovat "nezdravé pochutinky", které máme tak rádi.

Ukážeme Vám cestu rovnováhy, po které se budete cítit ve svém těle dobře a naplno si užívat život bez nesmyslného omezování.


Cílem stravovacího plánu není jen změna postavy, především chceme  společně upravit Vaše stravovací návyky a vztah k jídlu tak, abyste se už nikdy nevrátili k původní postavě, získali sebevědomí a kvalitní plnohodnotný život.

Ceník

První schůzka

Měření složení těla a vyhodnocení jídelníčku

500 Kč

Jednorázový jídelníček na míru

Výpočet kalorického příjmu a makroživin

Kombinovaný jídelníček na 7 dní

Nákupní seznam a recepty

*při zakoupení jídelníčku po první schůzce doplácíte jen 1 000 Kč

1 500 Kč*

Tříměsíční spolupráce

Kompletní sestavení jídelníčku

Pravidelné konzultace a měření výsledků

Dohled nad pokrokem

Celoživotní změna stravovacích návyků

*při zakoupení služby po první schůzce doplácíte jen 3 000 Kč

3 500 Kč*

Měření složení těla

Vysvětlení výsledků měření na tělesném analyzátoru InBody

Bez konzultace

200 Kč

8 měření složení těla

Osm měření za cenu sedmi!

1 400 Kč

Rezervace schůzky

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám během chvíle ozveme

InBody 170

InBody je neocenitelná pomůcka při zjišťování efektivity a dodržování redukčního režimu či jen úpravy stravování a zvýšení pohybové aktivity.

Zjistíme na něm, zda člověk jí pravidelně, zda mu neubývá svalová hmota a naopak, zda redukuje tuky a poměr svalové hmoty se zvyšuje. To žádná klasická váha nikomu nepoví. Nemůže tak dojít k mylnému názoru, že člověk, který se snaží jíst dle zásad zdravé výživy a přidá pravidelnou pohybovou aktivitu, nehubne, jelikož nevidí žádnou změnu na váze či dokonce může přibrat. Většinou jde o nárust svalové hmoty, která nahradí část tukovou.

Pravidelné vyšetření na InBody je velmi motivační, protože vidíme všechny změny, které se v těle odehrávají při změně stravovacích návyků a zvýšení pohybové aktivity. InBody nám pomáhá bezesporu přesně zaměřit naše komplexní programy a efektivita našich výživových plánů ke snižování nadváhy je tímto i velmi vysoká. Doporučujeme zájemcům o hubnutí či zájemcům z řad například sportovců o sestavení jídelníčku podstupovat pravidelné kontroly na přístroji InBody.

Výsledky analýzy:

  • Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, bez-tuková hmota, váha
  • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
  • Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
  • Hodnocení tukové a svalové tkáně
  • Stupeň útrobního tělesného tuku (visceral fat)
  • Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
  • Tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti (Fitness Score),
  • Impedance v jednotlivých tělesných částech každou frekvencí zvlášť

Ukázkový jídelníček 

KAŽDÝ jsme originál a každý máme jiné potřeby, proto KAŽDÝ stravovací plán je individuálně tvořený přímo na míru klienta